1989 was een bijzonder jaar, onze zoon werd geboren, de muur ging naar beneden en Tom en Ed kwamen bijelkaar.
Om deze laatste twee namen gaat het in dit verhaal. Een van mijn belangrijkste waarden is kleur. Tom en Ed zijn van kleur, we kennen ze sinds 1995 als de Chemical Brothers en ze zijn weer op toer want er komt een nieuw album uit. Over twee weken ga ik ze weer zien, samen met mijn zoon.
Alles is kleur bij Tom en Ed, de show, de klank, de samples, de ideeen, heerlijk!! Ik kijk er naar uit……
Kleur je dag met een lach; ook in je Blog is je tovertaal weer heerlijk logisch en om even over na te denken!
Super leuk…ik blijf je volgen….
bij kleur denk ik aan blij en vrolijk… dus ik check de link naar de nieuwste van Tom en Ed, ik schrik me wild. de eerste paar seconden waren genoeg om heel snel te zoeken naar het kruisje rechtsboven… ik wil niet weten wat er gaat gebeuren.
adem halen en opnieuw naar je blog voor een woordje van de tere jonge moederziel. ik vond deze eerste seconden vooral donker Dick..