Morgen doe ik weer een mooie Podwalk in het centrum van het land. Vanmorgen stuurde Hennie mij een bericht over Podsnorkling. H20 Audio heeft een waterdichte oplossing om tijdens het snorkelen door een rif, tussen prachtige koralen en kleurrijke vissen, de 7 habits van Stephen Covey rustig in je op te nemen….
ze lijken wel van de Podge… om overal zo’n ding bij op te zetten. hut moet niet gekker wordu!
Vroeger, vroeger was het allemaal veel leuker, toen hadden we nog een versterker met lampen, en daarna een ‘eight track’, en een cassette bandje, en toen kwam het cd’tje en daarna moesten we allemaal ‘branden’, en nu nu moeten we allemaal ‘podgen’, waar gaat dit naar toe, leve de ouwe vinyl plaat, …..
Vinyl platen… Je kan ze betasten, je kan ze lezen..! gelijk heb je Dirk, bovendien zijn ze directer en bovenal van betere klankkwaliteit. Wat zoek je nog meer?
He Dick, lijkt me geweldig om met z’n ding op je hoofd te water te gaan en dan op z’n 20 meter diepte al kijkend
en luisterend naar die paar prachtige exemplaren (vis)
gr johnte kijken
waar zijn ze te koop?